Ronaldo astronomik teklifi doğruladı! 320 milyon Euro…

Hasan

New member
Yıldız oyuncu, Suudi Arabistan kulübü Al-Hilal’den astronomik bir transfer teklifi aldığını doğruladı.

Cristiano Ronaldo’nun, Piers Morgan’a verdiği röportaj gündemden düşmüyor. Yıldız oyuncu röportajın yayınlanan son kısmında bir daha çarpıcı açıklamalar yaptı. Menajeri Erik Deri Hag’a hürmet duymadığını lisana getiren Ronaldo, Tottenham maçının son dakikalarına girilirken niye soyunma odasına gittiğine de açıklık getirdi. Maçın bitimine 3 dakika kala oyuna alınabilecek bir futbolcu olmadığını söyleyen Ronaldo, “Herhangi bir pişmanlığım yok… Zira Deri Hag’ın beni kışkırtmaya çalıştığını düşünüyorum” dedi.

“Geçen yıl 32 gol atan birini kim istemez?”

Kimsenin kendisini transfer etmek istemediği yolundaki haberleri de eleştiren Ronaldo; “Kimsenin beni istemediği büsbütün palavra. Geçen yıl 32 gol atan birini nasıl kimse istemez? Hala epey âlâ olduğuma ve pek hayli gol atabileceğime inanıyorum. İnanılmaz bir Dünya Kupası geçireceğimi düşünüyorum. Kendimi fizikî ve mental olarak buna hazırlamış durumdayım” diye konuştu.

Ronaldo yaz aylarında, Suudi Arabistan’dan astronomik bir transfer teklifi aldığını da doğruladı. Al-Hilal kulübünün, kendisine 2 yıllığına 320 milyon Euro kıymetinde bir kontrat önerdiği argümanları hakkında konuşan Ronaldo, “Bu gerçek. Bu kadar büyük bir parayı geri çevirmek kolay değil. Lakin o sırada Manchester United’da memnundum ve hala grup için fazlaca sayıda gol atacağımı düşünüyordum” tabirlerini kullandı.
 
Üst