Robert Lewandowski, Messi kelamlarına açıklık getirdi

MizahSarrafi

Active member
Bayern Münih’in yıldız golcüsü Robert Lewandowski, 2021 Ballon d’Or mükafatı ile ilgili Lionel Messi hakkında daha evvel söylemiş olduği kelamlara açıklık getirdi.

Kicker’a konuşan Lewandowski, daha evvelki kelamlarının yanlış anlaşıldığını belirterek, “Asla Lionel Messi’nin kelamlarının samimi yahut önemli olmadığını söylemek istemedim. Ballon d’Or 2020’yi hak ettiğimi tabir etmesi beni epeyce duygulandırdı ve sevindirdi. Lionel Messi’ye sonsuz hürmet duyuyorum ve onu takdir ediyorum. Ballon d’Or 2021’i kazandığı için onu bir defa daha tebrik ediyorum” kelamlarını sarf etti.

Daha evvel ne söylemişti?

Daha evvel yaptığı açıklamada Kanale Sportowym’e konuşan yıldız oyuncu “Mutlu değilim. Bunu inkar edemem. İçimde bir hüzün var. Messi’nin oynadığı oyuna ve başardıklarına büyük hürmet duyuyorum. Onunla bu kadar yakın bir biçimde yarışabilmek ulaştığım seviyeyi gösteriyor. 2020 mükafatı için istekli değilim. Messi’nin kelamları hoşuma gitti. Lakin bu boş kelamlar yerine dürüst ve samimi kelamları tercih ederdim.” tabirlerinde bulunmuştu.