Moryke Fofana: “Çok çalışıp, herkesi memnun edeceğiz”

MizahSarrafi

Active member
Spor Toto 1. Lig gruplarından Samsunspor’da başarılı kanat forvet Moryke Fofana, grubun Antalya kampını kıymetlendirdi. Antalya kampında çalışmaların hayli hoş ve sıkı olduğunu belirten deneyimli futbolcu Moryke Fofana, “Kamp fazlaca hoş gidiyor. Çok sıkı çalışıyoruz. İnşallah ikinci yarıya düzgün bir biçimde hazır olacağız. Kamplar her vakit hoştur. Kamp yapmaya geldiğimizde ekip arkadaşlarımızla her şeyi birlikte yapıyoruz ve bir arada daha fazla vakit geçiriyoruz. Bana göre kampta futbol kadrosundan fazla bir aile oluyoruz. Umarım bunu alanda hissederiz ve her şey bizim lehimize olur” dedi.

“İyi bir ikinci devre geçireceğimize inanıyorum”

Sezonun ikinci yarısına düzgün başlamak istediklerini belirten Moryke Fofana, “İlk yarıyı ikinci sırada bitirdik. Lakin bu kolay olmadı. Zira fazlaca fazla sakat oyuncumuz vardı. En kıymetli şey ikinci yarıya hazır olmak. Altay’a karşı oynayacağımız birinci maç bizim için fazlaca lakin hayli kritik ve düzgün bir maç olacak. Bu maçı kazanırsak özgüvenimiz artacak. Çok çalışıp, herkesi memnun edeceğiz. Birinci yarıdan daha kuvvetli olacağız. Birinci yarı zordu lakin ikinci yarı her grup için daha sıkıntı olacak. Ancak biz daha epey çalışıp, yüzde 100 hazır olacağız ve uygun bir ikinci devre geçireceğimize inanıyorum” diye konuştu.(İHA)