Lionel Messi’den Sergio Agüero’ya duygusal bildiri

MizahSarrafi

Active member
PSG’nin yıldız futbolcusu Lionel Messi, yakın arkadaşı Sergio Agüero’nun sıhhat problemleri niçiniyle futbolu bıraktığını açıklamasının akabinde Arjantinli futbolcuya dayanak veren bir ileti paylaştı.

Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Messi, sıhhat meseleleri niçiniyle Agüero’nun futbolu bırakmak zorunda bulunmasına üzüldüğünü belirterek Arjantin Ulusal Grubu’nda onunla birlikte oynamayı özleyeceğini lisana getirdi.

Lionel Messi toplumsal medya hesabından şu tabirlerde bulundu:

“Adeta tüm mesleğimiz beraberydi Kun. Mükemmel anlar yaşadık, makus vakit içinder da oldu lakin her biri bizi birbirimize yaklaştırıp arkadaşlığımızı büyüttü. bu arkadaşlığımızı saha haricinde da sürdürmeye devam edeceğiz. Ve gerçek şu ki, başına gelenler yüzünden en epey sevdiğin şeyi yapmaktan nasıl vazgeçtiğini görmek fazlaca acı veriyor. şüphesiz keyifli olmaya devam edeceksin zira seni sevenler senin yanında olacak. Artık hayatının yeni bir basamağı başlıyor. Bu yeni periyotta sana en uygununu diliyorum. Seni hayli seviyorum dostum, alanda seninle olmayı ve Ulusal Ekip ‘da bir ortaya gelmemizi hayli özleyeceğim.”