Laporta’dan flaş Messi ve Luis Diaz sözleri!

Hasan

New member
İspanya La Liga takımlarından Barcelona’da başkanlık vazifesini yürüten Joan Laporta, Kolombiya’yı ziyaret etti. Laporta, Bogota kentinde yaptığı bir konuşmada transfer itirafında bulundu.
Laporta, dönem başında Porto’dan Liverpool’a transfer olan Luis Diaz ile ilgilendiklerini lakin mali zorluklar sebebiyle transferin gerçekleşmediğini belirtti.
Laporta, “bu biçimdelar çözmemiz gereken bir mali meselemiz kelam konusuydu. Bütçede gerekli ayarlamaları yapamadık ve Liverpool transferde bizi yendi.” dedi.
Oyuncunun transferi için önemli bir ilgi gösterdiklerini belirten Laporta, “O, Liverpool’a aidiyet duygusu büyük olan olağanüstü bir oyuncu. Bu bahiste daha fazla konuşmayacağım lakin Liverpool’a gitmek üzereyken temsilcisiyle bir görüşmemiz oldu. Liverpool’un transfer konusunda fazlaca ilerlemiş olması elimizi zayıflattı.” diye konuştu.

“Messi Barcelonalı olduğu için şanslıyız”

Lionel Messi’nin Barcelona’ya dönme ihtimali hakkında da konuşan Laporta, “Bunu bana biroldukca insan soruyor. Her vakit Messi’nin Barcelonalı olduğunu ve sakin olmalarını, dünyanın en uygun oyuncusu olduğunu ve onun Barcelonalı olması ötürüsıyla şanslı olduğumuzu söylüyorum. Gelecekte neler olacağını goreceğiz. Bu epey karmaşık bir şey ve o Paris Saint Germain’in oyuncusu. PSG ile sorun yaşamak istemiyorum.” diyerek kelamlarını sonlandırdı.

beinsports.com.tr / Dış Haberler
 
Üst