Joao Felix’i isteyen kulüpler ortasına Arsenal de eklendi!

Hasan

New member
2022 Dünya Kupası’nda ülkesi Portekiz ile uzunluk gösteren ve çeyrek final müsabakasında Fas’a kaybeden Joao Felix, Atletico Madrid’den ayrılmaya hazırlanıyor.
Paris Saint Germain, Manchester United, Aston Villa ve Juventus’un ilgilendiği belirtilen Portekizli yıldız için bir transfer tezi daha ortaya atıldı.

Arsenal de devreye girdi
AS’ta yer alan habere nazaran, İngiltere Premier League’de başkan pozisyonda bulunan ve ekip olarak gösterdiği performans takdir edilen Arsenal, Joao Felix’i transfer etmek için teşebbüslere başlayacak.
Mikel Arteta ve grubunun oyuncunun Dünya Kupası’nda gösterdiği performanstan şad olduğu belirtilen haberde, ocak ayında bu transferin tamamlanabileceği ayrıntısı da verildi.
Simeone ile ortası bozuk

Atletico Madrid teknik yöneticisi Diego Simeone ile dertler yaşadığı belirtilen Joao Felix’in Dünya Kupası’nda kendini göstererek ekipten ayrılmak için gerekli atakları yapmak istediği uzun müddettir İspanyol basınında yer alıyordu.
2019/20 döneminin başında 127.2 milyon Euro karşılığında Benfica’dan Atletico Madrid’e transfer olan Felix, Madrid takımı ile çıktığı 129 müsabakada 33 gol ve 18 asistlik performans sergilemişti.

beinsports.com.tr / Dış Haberler
 
Üst