Eskişehirspor’da Lider Şimşek ve kaptan Sezgin Coşkun öğrencilerle bir ortaya geldi

MizahSarrafi

Active member
Özel Eskişehir Birey Koleji ziyaretinde lise öğrencileriyle bir ortaya gelen kulüp liderleri ve kaptan, hem kendilerinden bahsetti, tıpkı vakitte öğrencileri sorularını yanıtladı. Okulun konferans salonunda gerçekleşen buluşmada his yüklü anlar yaşandı. Sezgin Coşkun, salona girdiği esnada öğrenciler tarafınca Eskişehirspor Marşı ve tezahüratlarla karşılandı. Öğrencilerin sevincini goren kaptanın gözleri yaşardı. Aktiflikte Lider Mehmet Şimşek’in esprili tavrı ise öğrencilere keyifli vakit geçirtti.

“Bizim de aslına bakarsan ne soyulacak paramız kaldı ne de soyacak bir şeyimiz”

Aktiflikte bir öğrencinin spor maddesiyle ilgili soru yöneltmesi üzerine yanıt veren Eskişehirspor İdare Şurası Lideri Mehmet Şimşek, “Spor yasası kulübe daha dün geldi. Dün biraz bakalım dedik, okuduk. Kulübümüzün menfaatlerine uygun olan ve olmayan şeyler var. Tabi burada riskli hususlar de var, ancak daha hayli taze. Ne olduğunu kimse bilmiyor. Spor avukatlarının bile daha inceleme talihi olmadı. Neyi maniler? Artık kulüpleri soyan yönetici ve liderleri mahzurlar. Bizim de aslına bakarsan ne soyulacak paramız kaldı, ne de soyacak bir şeyimiz. Bizi pek ilgilendirmiyor üzere görünüyor” biçiminde konuştu.

“En kıymetlisi iş arkadaşlarınıza hürmet ve fazlaca çalışmak”

Öğrencilerin ağır ilgiyle karşıladığı kaptan Sezgin Coşkun meslek ömründen bahsetti. Öğrencilere tavsiyede bulunan Coşkun, “2-3 gün evvel epey duygusal anlar hayatıştım. Burada da birebir hisleri yaşıyorum. Gencecik arkadaşları görüyorum ve Eskişehirspor’u yaşatacak olan budur diye düşünüyorum. Ben futbolda amatör lig, üstün lig özetlemek gerekirsesı her evreyi gördüm. Burada en kıymetli nokta, iş arkadaşlarınıza hürmet ve hayli çalışmak. Hangi işi yaparsanız yapın bunları yaparsanız eminim ki başarılı olabileceksinizdir. Talep etmek, hürmet göstermek ve çalışmak bu işin temelinden geçiyor. Ben de profesyonel hayatım boyunca bunlara dikkat ettim. Bir biçimde de karşılığını aldım diyebilirim” dedi.

İHA