Beckham ManU’yu satın almaya hazırlanıyor! Flaş argüman

Hasan

New member
Cristiano Ronaldo ile yollarını ayıran ve şampiyonluk gayesi ile başladığı İngiltere Premier League’de istediği performanstan uzak bir noktada bulunan Manchester United’da kulübün sahibi Glazer Ailesi, ManU’yu satmaya hazırlanıyor.
17 yıl evvel Glazer Ailesi’ne satılan ve bugünlerde işverenini değiştirmeye hazırlanan Manchester United ile ilgili ise flaş bir argüman ortaya atıldı. Marca gazetesinde yer alan bilgiye nazaran, kulübün efsane isimlerinden biri olan David Beckham, kulübü satın almak için teşebbüslerine başladı.
Beckham’ın kulübün tamamını satın alamayacağı belirtilen haberde, dünyaca ünlü ismin kulübün bir kısmını satın almaya hazırlandığı açıklandı. David Beckham’ın taraftarlarla olan bağı ve kulüp sevgisinin de mümkün yeni yatırımcının Beckham ile birlikte hareket etmesine ön ayak olabileceği açıklandı.
Futbolculuğu periyodunda altyapısından yetiştiği Manchester United forması ile 388 müsabakaya çıkan Beckham, 85 gol ve 109 asistlik katkı sağlamıştı. İngiliz yıldız, Paris St. Germain, Milan, Real Madrid ve Los Angeles Galaxy formalarını da giymişti.
David Beckham, Amerika Birleşik Devletleri kulübü Inter Miami’nin de sahibi pozisyonunda bulunuyor.
beinsports.com.tr / Dış Haberler
 
Üst