'2 Match Mein Tujhe 2 Bat Dun?': Virat Kohli, Rinku Singh'in Sopasını Kırdığını Açıkladığında Sinirlendi

Kolkata Knight Riders'ın (KKR) oyuncusu Rinku Singh, iki takım arasındaki Hindistan Premier Ligi (IPL) 2024 karşılaşması öncesinde Royal Challengers Bengaluru (RCB) süperstarı Virat Kohli'ye kötü haber verdi. Maç arifesinde Virat ile tanışan Rinku, RCB yıldızının kendisine verdiği sopayı kırdığını açıkladı. Rinku sopayı nasıl kırdığını açıklarken Kohli, KKR yıldızı son sopayı kırdıktan sonra ona bir sopa daha verecek ruh halinde olmadığını açıkladı.

Bu, KKR ve RCB'nin bu sezon ikinci kez karşı karşıya gelmesi olacaktı. İlk seferde Knight Riders, Kohli'nin 59 topluk 83'lüğüne rağmen galip gelmişti. RCB vurucusu maçın sonunda Rinku'ya bir sopa verdi ama ne yazık ki Rinku bunu kırdı.

Knight Riders, ikilinin kırık sopayla ilgili yaptığı konuşmanın Habersunu paylaştı. Konuşma şöyle gelişti:

“Virat bhai ne ek bat diya thha… jo bat diya thha, woh mere se toot gaya” pic.twitter.com/qoJWWs2fik

— KolkataKnightRiders (@KKRiders) 21 Nisan 2024
Rinku Singh: Bir topaca karşı sopayı (sen verdin) kırdım.

Virat Kohli: Sopam mı?

Rinku Singh: Evet

Virat Kohli: Garip bir adama karşı mı kırdın? Nereden kırdın?

Rinku Singh: Ortadan.

Virat Kohli: O zaman ne yapmalıyım?

Rinku Singh:Ben sadece seni bilgilendiriyordum.

Virat Kohli:Sorun değil. Bana söylediğin iyi oldu. Ama bilgiye ihtiyacım yok.

(Rinku daha sonra Virat'ın iki sopasıyla topu vurmaya başlar.)

Virat Kohli: Bu sopa iyi değil.

Rinku Singh:Bir tane mi gönderiyorsun?

Virat Kohli: Kime gönderiyorum?

Rinku Singh:Sende kalabilir (Virat'ın sopalarını ona iade eder)

Virat Kohli:Daha önce benden sopayı almıştın. Şimdi ikinci oyunda ikinci sopayı mı istiyorsun? Senin yüzünden daha sonra sonuçlarına katlanırım.

Virat Kohli:Yemin ederim, bir daha sopayı kırmayacağım. Sana kırık sopayı gösterebilirim.

Her ne kadar Virat Haberda Rinku'ya sopayı vermeyi reddetse de, RCB yıldızının Pazar günkü iki takım arasındaki maçın ardından KKR'ye sopalarından bir tanesini daha vermeye karar vermesi sürpriz olmaz.

Bu makalede bahsedilen konular