Weghorst’tan Beşiktaş taraftarına: “Sizi epeyce seviyorum”

Hasan

New member
Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş’tan ayrılan ve İngiltere Premier League gruplarından Manchester United’a imza atan Wout Weghorst, şahsi toplumsal medya hesabı üzerinden bir veda bildirisi yayınladı.

Beşiktaş’ta geçirdiği günlerden derlenen bir görüntüyü paylaşan Hollandalı golcü, paylaşımına, “Canım Beşiktaş taraftarı;
Bu hoş ülkeye ve kente birinci ayak bastığım andan itibaren bana gerçek sevgiyi gösterdiniz. Aslında transferim öncesinde de bunu bana attığınız bildirilerle, meskenime gönderdiğiniz armağanlarla göstermiştiniz. Harika Lig tecrübemin en büyük niçini sizlerdiniz. Sizleri tanımadan evvel, eksiksiz bir sevgi bağı kurmak için 6 ay kâfi deseler tahminen biraz düşünebilirdim fakat bunun mümkün olduğunu gördüm.
Evimizde oynadığımız maçlarda yaratılan atmosfer, Türkiye’nin hangi kentine gidersek gidelim bizi karşılayan binlerce kişi bu taraftarın eşsiz büyüklüğünü her geçen gün bana gösterdi. Bende Beşiktaş forması ile oynadığım her maçı bu şuurla sizlere layık olmak için oynadım. Geride bıraktığımız 6 aya epeyce şey sığdırdım.beraber epeyce hoş anılar biriktirdik.
Sizlere hayallerimi takip etmek için şimdilik veda ediyorum lakin dünyanın her yerinde kimle konuşursam konuşayım bu taraftarın büyüklüğünü anlatarak Beşiktaş taraftarının istekli elçisi olacağımı belirtmek istiyorum. Bana gösterilen hürmet ve sevgi için büyük taraftarımıza teşekkür ediyorum. Sizi hayli seviyorum.
Wout” notunu düştü.