Virat Kohli, “Düşüncesiz” Alımlarını Açıkladı

Virat Kohli, RCB’nin sosyal medya hesaplarında yayınlanan bir Haberda söyledi.

Royal Challengers Bangalore (RBC)’nin yıldız oyuncusu Virat Kohli, Çarşamba günü “düşüncesiz satın almalar” olarak nitelendirerek, yıllar içinde satın aldığı arabaların çoğunu sattığını söyledi.

“Eskiden sahip olduğum arabaların çoğu düşüncesizce satın alınıyordu, sonunda onlarla neredeyse hiç araba kullanmadım veya seyahat etmedim. Bir noktadan sonra, bunun anlamsız olduğunu düşünüyordum, bu yüzden çoğunu sattım ve şimdi sadece elimizde olanı kullanıyoruz. Hintli kriket oyuncusu yakın tarihli bir fotoğraf çekimi sırasında RCB’nin YouTube kanalında konuşurken, kesinlikle buna ihtiyacımız var, bu pratik olmakla ilgili” dedi.

Videoyu buradan izleyin:

RCB Ekibi Fotoğraf Çekiminde Virat Kohli ile Kamera Arkası

Mevcut çalma listesi, yeni dövme, kozlar ve daha fazlası… Kişisel yönü hakkında daha fazla bilgi edinin. @imVKohliBold Diaries’de.#Bold Oyna#ನಮ್ಮRCB#IPL2023pic.twitter.com/nCatZhgFAQ

– Royal Challengers Bangalore (@RCBTweets) 29 Mart 2023
Aynı röportajda şu anki çalma listesini de açıkladı. “Şaşırtıcı bir şekilde, zamanda biraz geriye gittim ve yakın zamanda Arijit Singh’in MTV Unplugged çalma listesini indirdim. Bir keresinde en iyi şarkılarından bazılarıyla bir MTV unplugged bölümü yaptı ve bu soft-rock gibiydi, çok soğuk bir versiyondu. Ben Virat Kohli, Royal Challengers Bangalore’nin sosyal medya hesaplarında yayınlanan bir Haberda, “Bu versiyonları sevdim” dedi.

Ayrıca, kriketin dinamiklerini tamamen değiştirdiklerini söyleyerek “Tüm Zamanların En İyisi” olarak gördüğü iki vurucuyu da ortaya çıkardı. “Her zaman iki isim seçtim, Sachin Tendulkar ve Sir Viv Richards, Kriket’in KEÇİLERİ. Sachin benim kahramanım. Bu ikisi, kendi nesillerinde vuruşta devrim yarattılar ve kriketin dinamiğini tamamen değiştirdiler. Bu yüzden onların ikisi olduğunu hissediyorum. En büyük.”

Emekli tenisçi Roger Federer ve futbolcu Cristiano Ronaldo ile aynı masayı paylaşsaydı ne diyeceği sorulduğunda Virat, ikisini de konuşurken dinleyeceğini söyledi.

Virat, “Sessiz kalıp ikisini de dinlerdim. Bu sohbete pek bir katkım olmayacak. Her şeyi özümsemek, spor tarihinin en büyük iki sporcusunu dinlemek olurdu” dedi.

Çocukluğunda kozlarla oynamaktan büyük keyif aldığını anlatan Virat, arkadaşlarıyla oynamanın en sevdiği şeylerden biri olduğunu söyledi.

“O kartların peşine düşerdik. Lex Luger (eski WWE güreşçisi) birinci sıradaydı. Dev Gonsalvez (WWE güreşçisi) de vardı. O kartlarla oynamak eğlenceliydi. Bende de özellikle sporcu posterleri vardı. kriketçiler,” dedi Virat.

RCB, Hindistan Premier Ligi (IPL) 2023 sezonuna, 2 Nisan’da Bengaluru’daki M Chinnaswamy Stadyumu’nda Mumbai Kızılderililerine (MI) karşı oynayacağı maçla başlayacak.