Venkatesh Prasad’ın “Gündem Seyyar Satıcısı” Suçlaması Üzerine Öfkelenmesinin Ardından Eski Hindistan Açıcı Görüntülü Sohbet Yapmak İstiyor. Büyük Hı

Tekrarlanan başarısızlıklara rağmen KL Rahul’ın Hindistan XI’e dahil olmasıyla ilgili sosyal medya tartışması Salı günü çirkin bir hal aldı. Sorun, eski Hindistan hızcısı Venkatesh Prasad ile eski Hindistan açacağı Aakash Chopra arasında yaşandı. Prasad, Rahul’ın uzun bir ip almasıyla ilgili olarak sosyal medyada oldukça sesli olurken, Kuldeep Yadav gibi diğer sanatçılar kolayca düştü.

Bu arada eski Hindistan açacağı Aakash Chopra, KL Rahul’da bir YouTube Habersu yaptı. Videonun sonuna doğru Chopra, Prasad’ı sakin kalmaya ve düşüncelerine uyan herhangi bir veya öne çıkan istatistik varsa “gündem” satmamaya çağırdı.

“KL Rahul’un Rohit Sharma gibi olacağını söylemiyorum ama alçakgönüllülükle sakin olmanızı rica ediyorum. Herhangi bir gündem varsa, onları pazarlamayalım. Düşüncelerinize uyan rakamlardan değil, gerçekte var olan rakamlardan bahsedelim.” Akash vurguladı.

Yorumlar Prasad ile pek iyi gitmedi ve sosyal medyada eski Hindistan açılışını üstlendi. “Arkadaşım Aakash Chopra, bu sabah YouTube’da bana gündem satıcısı dediği aşağılık bir Haber çektikten sonra, rahatlıkla ve zekice yanlış alıntılar yapıyor, evde Mayank’ın ortalamasını 70’ten kaldırıyor, inandığı şeyle uyuşmayan görüntülemeleri tıkamak istiyor. ama Rohit’i istedim,” diye yazdı Prasad bir dizi tweet’te.

Bu yüzden arkadaşım Aakash Chopra, bu sabah YouTube’da bana gündem satıcısı dediği aşağılık bir Haber çektikten sonra, rahatlıkla ve zekice yanlış alıntılar yapıyor, evde Mayank’ın ortalamasını 70’ten çıkarıyor, inandığıyla örtüşmeyen ama Rohit’i istedi pic.twitter.com/2HwFLMgvmd

— Venkatesh Prasad (@venkateshprasad) 21 Şubat 2023
“Hiçbir oyuncuya karşı bir gündemim yok, belki başkaları da vardır. Görüş farklılığı iyidir ama zıt görüşleri apna kişisel gündem ve Twitter olarak adlandırmak par mat laayein için komik
@cricketaakash, görüşlerini yayınlayarak harika bir kariyer yaptığını düşünüyor. KL’ye veya başka herhangi bir oyuncuya karşı hiçbir şeyim yok, sesim oyuncular için adil olmayan seçimlere ve farklı kıstaslara karşı. Sarfaraz veya Kuldeep olsun, liyakat temelinde seslendirdiler. Ama Aakash’ın buna kişisel gündem dediğini görmek hayal kırıklığı yarattı.”

Bunun ardından Chopra bir tweet ile yanıt verdi. “Venky dostum, mesajlar çeviride kayboluyor. Sen buradasın. Ben YT’de. Seni Görüntülü Sohbete davet ediyorum… Canlı yapabiliriz. Görüş farklılığı güzeldir… düzgün yapalım bende hiç yok Aakash Chopra tweet attı.

Venky abi, mesajlar çeviride kayboluyor. Buradasınız. Ben YT’de. Sizi görüntülü sohbete davet ediyorum… Bunu canlı yapabiliriz. Farklı görüşler güzeldir…bunu düzgün yapalım…
Sponsorum olmayacak ve kimse bundan para kazanamayacak. Buna hazır mısın? Numaram sende var https://t.co/ZrAzWoJiTv

– Aakash Chopra (@cricketaakash) 21 Şubat 2023
Ancak Prasad daveti kabul etmedi. Prasad, Twitter’da “Aakash yok, çeviride hiçbir şey kaybolmadı. 12 dakikalık Habernuzda beni ajanda satıcısı olarak nitelendirdiniz çünkü bu, anlatımınıza uymadı.” “Bu çok açık. Ve bu Twitter dizisinde düşüncelerimi çok net bir şekilde ifade ettim. Sizinle bu konuda daha fazla etkileşim kurmak istemiyorum.”

Aakash yok, çeviride hiçbir şey kaybolmaz. 12 dakikalık Habernuzda anlatımınıza uymadığı için bana gündem yayası dediniz.

Kristal berraklığında. Ve bu Twitter başlığında noktalarımı çok net bir şekilde ifade ettim. Bu https://t.co/GhlfWI0kHA hakkında sizinle daha fazla etkileşim kurmak istemiyorum

— Venkatesh Prasad (@venkateshprasad) 21 Şubat 2023
Günün Öne Çıkan Videosu

Hindistan, 2. Testte Avustralya’yı 6 Kaleyle Yenerken Taraftarlar Şaşırdı

Bu yazıda bahsedilen konular