“Tanrı Parçacığı”: Shah Rukh Khan'ın Evinde Bu Kriketçinin Özel Bir Yeri Var. Sachin Tendulkar değil, Virat Kohli

Devasa altılı vuruşlardan tonlarca koşuya, atılımlar üretmeye kadar çok yönlü karizmatik Sunil Narine, IPL'de on yılı aşkın bir süredir KKR'nin başvuracağı adam oldu ve ortak sahip Shah Rukh Khan, KKR'yi coşkuyla övdü. çok yönlü biri, onu “Süpermen” olarak adlandırıyor ve takımın başarısının arkasındaki gerçek enerji. Narine'nin bir asırlık ve iki yarım tonluk ve neredeyse bir düzine wicket dahil olmak üzere parlak vuruşlarını kullanan KKR şu anda masada ikinci sırada.

İki kez şampiyon olan Narine'nin karizması bu sezon da parlamaya devam ederse, on yıl boyunca IPL şampiyonluğu kazanamama uğursuzluğuna son verebilir.

Shah Rukh, Star Sports'a verdiği demeçte, “Bizim evimizde ona Süpermen diyoruz, tanrı parçacığı. O sahadaki bir patron, bir oyuncu, atıcı, topa vuran oyuncu, kaleci, saha oyuncusu. O 'her şey' oyuncusu” dedi. 'Knight Club sunar – Kral Khan'ın Kuralları', KKR'nin 2012 ve 2014'te kupayı kaldırmasında önemli bir rol oynayan 35 yaşındaki cesur oyuncu hakkında.

Denizaşırı iplikçiler arasında IPL'de en çok wicket toplayan kişi olan Narine, 2012 ve 2014 edisyonlarında sırasıyla 21 ve 24 puan alarak mor ve altın rengi formaların iki IPL şampiyonluğunu perçinlemesinin önünü açmıştı.

“O çok enerjik, çok sevimli. Takıma karşı derin duygular besleyen Hintli veya yabancı oyunculara sahip olduğumuz için çok şanslıyız… Sunil, söylediğim gibi, 'her şey' oyuncusu.” Bollywood yıldızı, Narine ve ülke arkadaşı Andre Russell'ın kulübün ahlakı açısından çok önemli olduğunu ve içlerinden herhangi birinin sakatlanmasının vücuda darbe almış gibi hissettirdiğini ekledi.

“KKR'yi bu adamlar olmadan hayal edin. Sakatlandıklarında, onlarsız nasıl idare edeceğimizi merak etmek berbat bir duygu. Bu çok önemli. Uzun yıllardır bizimle birlikteler ve bence takıma nasıl destek oldular?” Shah Rukh, “Onlar ailenin bir parçası gibiler” dedi.

Saç modeli söz konusu olduğunda Russell diğerlerinden bir adım önde ve Shah Rukh kriket oyuncusunun bir “moda tutkunu” olduğunu söyledi.

IPL'ye girdiğinde popüler hale getirdiği mohawk, süslü kesimin Batı Hindistanlılar tarafından ilk kez popüler hale getirilmesinden bu yana on yıldan fazla zaman geçmesine rağmen şimdi bile trendini sürdürüyor.

“Etrafta olmak ne kadar harika bir insan ve ne kadar harika bir kriket oyuncusu. Bize Evrenin Patronu gibi ilk büyük adam olan Bay Gayle'ı hatırlatıyor. O böyledir ve onun moda bilincine sahip olduğu gerçeğini seviyorum. iyi giyin, saçını yap.

“Dün gece ona 'İki renkli ayakkabıların var mı?' diye sordum. Hayır dedi ama tasarım çivileri var, ben de 'Bunlar Gucci tasarım çivileri mi?' dedim. Vay be! Evet, onun moda tutkunu olmasını seviyorum.” Russell, Rinku Singh ile güçlü bir bağ kurdu ve Shah Rukh, aralarındaki dostluğun kendisine ikonik 'Sholey' filmindeki Jai-Veeru'yu hatırlattığını söylüyor.

“Rinku ve onun, Jai-Veeru dostluğu gibi çok güçlü bir bağı var. Çok farklılar ama yine de birbirlerini seviyorlar ve kriketçiler ve insanlar olarak birbirlerine yardım ediyorlar. Çok farklılar ama yine de birbirlerini seviyorlar ve Kriketçiler ve insanlar olarak birbirimize yardım edelim.” Bu sezon Lucknow Super Giants'ta oynadıktan sonra takıma dönen takım akıl hocası Gautam Gambhir, takıma iki IPL şampiyonluğu kazandırması ve beş kez play-off'lara katılmalarına yardımcı olması nedeniyle her zaman KKR'nin simgesi olarak kalacak.

“Gautam Gambhir'in aramıza geri dönmesinin en güzel yanı, onun bizden ayrıldığını hiç hissetmemem. İster bizim takımımızda olsun, ister başka birine akıl hocalığı yapıyor olsun, onunla hiçbir zaman bir düşmanlık ya da rekabet olmuyor.” Knight Club'ın 1. Bölümü sunumları – Kral Khan'ın Kuralları bu akşam 18.15'te yayınlanacak. PTI AM PM AM PM PM

(Bu hikaye Haberler personeli tarafından düzenlenmemiştir ve ortak yayından otomatik olarak oluşturulmuştur.)

Bu makalede bahsedilen konular