Pakistan'da mıyız yoksa Afganistan'da mıyız? Aktör Harshika Poonacha ve Kocası Bhuvann Ponnanaa Bengaluru'da Mafya Tarafından Saldırıya Uğradı

Aktör Harshika Poonacha, sosyal medyadaki gönderilerinde üzücü deneyimi anlattı

Ağırlıklı olarak Kannada filmlerinde çalışan aktör Harshika Poonacha, kendisinin ve kocası Bhuvann Ponnanaa'nın yerel dilde konuştukları için kendilerini soymaya çalışan bir grup adam tarafından taciz edildiğini iddia etti.

Aktör, saldırgan olduğu iddia edilenlerin Haber ve fotoğraflarının yer aldığı kapsamlı bir Instagram paylaşımında şu soruyu sordu: “Biz Bangalore'da yaşayanlar ne kadar güvendeyiz? Pakistan'da mı yoksa Afganistan'da mı yaşıyoruz?”

Aktöre göre, 2 Nisan'da kocası ve ailesiyle birlikte Bangalore'un lüks Fraser Kasabası yakınındaki Karama Restoranında akşam yemeği yemek için dışarı çıkmıştı. Restorandan ayrılıp arabalarına oturduklarında oyuncu, bir grup tarafından saldırıya uğradıklarını söyledi. erkeklerin.

Üzücü deneyimini anlatan kadın şunları yazdı: “Birkaç gün önce ailemle birlikte Fraser Kasabası yakınındaki Pulikeshi Nagar'daki Mescid Yolu üzerinde “Karama” adlı bir restorana akşam yemeği yemeye gittim. Akşam yemeğinden sonra vale park yerinden ayrılıyorduk. Arabamızı aldıktan sonra, aniden sürücü tarafındaki camın yanında iki adam belirdi ve aracımızın çok büyük olduğunu ve aniden hareket ederse onlara dokunabileceğini tartışmaya başladılar.

“Eşim olası bir olaydan bahsettikleri için gitmelerini istedi ve bu mantıklı gelmedi. Aracı biraz daha ileri götürdük ve o sırada bu iki adam bize kendi dillerinde hakaret etmeye başladı, hatta eşime vurmaya çalıştılar. yüzüne baktı ve 'Bu yerel Kannadigalara bir ders verilmeli' dedi. Kocam çok sabırlıydı ve pek tepki vermedi…” diye yazdı.

Birkaç dakika içinde, aynı çeteden yaklaşık 30 adamın toplanıp kocasının altın zincirini kapmaya çalıştığını ve kocasının direnmesine rağmen onu kırdığını iddia etti.

“… İkisi eşimin altın zincirini yırtıp kendilerine doğru çekmeye çalıştılar… Eşim bunu tam zamanında fark etti ve tutup bana verdi. Arabaya zarar verdiler ve bize fiziki tacizde bulunmaya çalıştılar. ne bizim ne de başkalarının anlayamadığı şeyler söylüyoruz.

“Arabamızda kadınlar ve aile olduğu için kocam pek tepki vermedi. Ayrıca Kannada dilinde konuşmamızda sorun yaşadıklarını da fark ettim.'Evet yerel Kannadaca selam hai (bunlar yerel Kannada halkıdır)' dediler. “Kocamla sadece Kannada dilinde konuşmamız onları daha çok tedirgin etti” diye iddia etti.

Kısa süre sonra bölgeden tanıdığı müfettişi aradı ve adamlar “saniyeden çok kısa bir sürede hiçbir şey olmamış gibi dağıldılar”. “Onları aramaya çalıştık ama birkaç saniye içinde ortadan kaybolmuşlardı” diye ekledi.

Ancak aktörün yerel polisten hiçbir yardım almadığını iddia etti. “Yakınlarda bir devriye polis aracı bulduk ve olayı yakınlardaki polis karakolundan Yardımcı Müfettiş Yardımcısı Bay Umesh'e anlattık. Kendisi bize yardım etmeye pek istekli görünmüyordu. O, departmanın üst düzey yetkilileriyle konuşmamız gerektiğini söyledi. ve gelip ne olduğunu öğrenme nezaketinde bile bulunmadım.”

Polis memurunun bariz ilgisizliğini işaret ederek şunları söyledi: “Şu içkiyi içmek istiyordu.” Moosambi sadece iki bina ilerideki bir restoranın önünde içtiği meyve suyunu.”

Ancak polis, konuyla ilgili henüz herhangi bir şikayet almadıklarını söyledi. “Olay 2 Nisan'da yaşandı. İlgililerle iletişime geçip şikayette bulunmalarını istedik. Ek süre istediler. Bekliyoruz” dediler.

Bayan Poonacha, ailesi güvenliklerinin önemli olduğunu düşündüğü için polise şikayette bulunmadığını söyledi.