Ozan Tufan’dan Beşiktaş itirafı

MizahSarrafi

Active member
Spor Toto Muhteşem Lig devlerinden Fenerbahçe’nin dönem başında İngiltere Premier Lig takımı Watford’a kiraladığı Ozan Tufan açıklamalarda bulundu. Deneyimli futbolcu Türkiye günlerine dair çarpıcı tabirler kullandı. İşte Ozan Tufan’ın açıklamaları..

OZAN’DAN İTİRAF ÜZERE KELAMLAR

Watford’ın dönem başında Fenerbahçe’den kiralık olarak takımına kattığı Ozan Tufan, S Sport’a konuştu. A Ulusal Futbol Kadrosu’nda da forma giyen deneyimli orta saha, Türkiye’de geçirdiği günlere dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Ozan Tufan’ın açıklamalarından satır başları…

‘YALNIZ HİSSETTİRMEMEYE ÇALIŞIYORLAR’

“Buraya geldiğimden beri Çağlar Söyüncü, Cengiz Ünder, Mesut Abi, bizim Fenerbahçe’den İrfan arıyor. Yalnız hissettirmemeye çalışıyorlar. Joshua King’le aram güzel. Daha hayli yemeğe çıkıyoruz, vakit geçiriyoruz onunla. Geliyor alıyor, sağ olsun.”

‘ÇOK BAŞARILI BİR TEKNİSYEN’

“Çok düzgün bir insan Ranieri, ben epeyce seviyorum. Çok sıcakkanlı. Bize çabucak hemen bir şey ısmarlamadı. Hot dog ya da diğer bir şey görmedik. Kalbi pak, taktik manasında fazlaca başarılı bir teknisyen. Çok ilgileniyor benimle. Bunun meyvelerini yiyoruz. Güç maçlarımızı daima yüksek skorlarla bitiriyoruz. Everton’ı 5-2 yendik, United’ı 4-1 yendik. Kolay değil lakin atabildiğimiz kadar atıyoruz. Hocanın hissesi fazlaca büyük.

‘EN BÜYÜK ÖRNEKLERİNDEN BİRİ DE BEŞİKTAŞ’

“Leicester’ın fazlaca uygun takımı var lakin 3 kulvarda birden gitmek epeyce sıkıntı. En büyük örneklerinden biri de Beşiktaş. Götürmek sahiden hayli güç. Çağlarları bu hafta inşallah biz yeneriz daha sonra onlar toparlar inşallah.”

‘TACA ÇIKSIN DİYE kimi vakit DUA EDİYORUM’

“Türkiye Ligi’nde futbol biraz duruyor alanda. Yere yatan futbolcular, vakit geçirmeler… Premier Lig’e geldiğim günden beri top taca çıksın diye kimi vakit dua ediyorum nefes almak ismine. Saliselik taç atışları var. Durum alalım, dinlenelim, nefes alalım yok. Birkaç haftadan daha sonra ben de alıştım. Premier Lig’de birtakım maçlarda durunca benim de garibime gidiyor. Niçin duruyor bu futbol diyorum. Türkiye Ligi’ni izliyorum, beğenmemeye başlıyorum. GÖzümüz alıştı Premier Lig’in futboluna.”

‘HOCA BAŞINDA NİZAMI OTURTAMADI’

“Başlarda orta alanda bu kadar kalabalık değildik. Bir anda kalabalıklaşma oldu. Hocanın işi güç. Herkes epey güzel çalışıyor, ligi bilen oyuncular var. Ben de âlâ bir yerden geldiğimi düşünüyorum. Aşikâr bir kalitem olmasa burada yerim olmazdı. Beni de katarsanız orta alanda bir büyüklük var. Hoca da başında sistemi oturtamadı.”

‘ASLANLAR ÜZERE OYNAYACAĞIZ’

“Dünya Kupası’nda olmak istiyoruz lakin Play-Off’a kalan kadrolar da daha evvel oynadığımız güçlü kadrolar. Yenilebilirler mi yenilebilirler. Fakat biz de yenilebiliriz. Aslanlar üzere çıkıp oynayacağız”

‘OLMASI MÜMKÜN DEĞİL’

“2 tane play-off maçı oynayacağız. Örneğin İtalya’yla oynuyorsunuz, geçtiniz diyelim, bir daha 1. torbadan Portekiz gelebilir. Bu biraz güç. Biz zoru severiz. Hollanda’yı 4-2 yeniyoruz, deplasmanda 6-1 yeniliyoruz. Vay aman niye bu biçimde oldu, ulusal futbolcular oynamak istemiyor deniyor. bu biçimde bir şeyin olması mümkün değil. Bütün başarılarımız zorluklarla geliyor. Hollanda yenilse az kalsın 1. oluyorduk. İmkansızdan geldik.”

SKORA KATKI VEREMEDİ

Watford’ın dönem başında satın alma opsiyonuyla birlikte kiraladığı Ozan Tufan, Premier Lig takımında şu ana kadar skora katkı sağlayamadı. Deneyimli orta saha, Watfrod formasıyla 5 resmi maçta müddet aldı.

A ULUSAL KADRO’NUN VAZGEÇİLMEZİ

Yeni piyasa kıymeti 11 milyon euro olarak gösterilen Ozan Tufan şu ana kadar 65 sefer A Ulusal Futbol Grubu’nun formasını giydi. 26 yaşındaki merkez orta saha bu müsabakalarda 9 gol kaydetti. (Skorer)

OZAN’DAN İTİRAF ÜZERE KELAMLAR

Watford’ın dönem başında Fenerbahçe’den kiralık olarak takımına kattığı Ozan Tufan, S Sport’a konuştu. A Ulusal Futbol Ekibi’nde da forma giyen deneyimli orta saha, Türkiye’de geçirdiği günlere dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Ozan Tufan’ın açıklamalarından satır başları…

‘YALNIZ HİSSETTİRMEMEYE ÇALIŞIYORLAR’

“Buraya geldiğimden beri Çağlar Söyüncü, Cengiz Ünder, Mesut Abi, bizim Fenerbahçe’den İrfan arıyor. Yalnız hissettirmemeye çalışıyorlar. Joshua King’le aram yeterli. Daha epey yemeğe çıkıyoruz, vakit geçiriyoruz onunla. Geliyor alıyor, sağ olsun.”

‘ÇOK BAŞARILI BİR TEKNİSYEN’

“Çok düzgün bir insan Ranieri, ben çok seviyorum. Çok sıcakkanlı. Bize çabucak hemen bir şey ısmarlamadı. Hot dog ya da öteki bir şey görmedik. Kalbi pak, taktik manasında hayli başarılı bir teknisyen. Çok ilgileniyor benimle. Bunun meyvelerini yiyoruz. Güç maçlarımızı daima yüksek skorlarla bitiriyoruz. Everton’ı 5-2 yendik, United’ı 4-1 yendik. Kolay değil lakin atabildiğimiz kadar atıyoruz. Hocanın hissesi fazlaca büyük.

‘EN BÜYÜK ÖRNEKLERİNDEN BİRİ DE BEŞİKTAŞ’

“Leicester’ın epey uygun takımı var lakin 3 kulvarda birden gitmek epey sıkıntı. En büyük örneklerinden biri de Beşiktaş. Götürmek sahiden hayli güç. Çağlarları bu hafta inşallah biz yeneriz daha sonra onlar toparlar inşallah.”

‘TACA ÇIKSIN DİYE kimi vakit DUA EDİYORUM’

“Türkiye Ligi’nde futbol biraz duruyor alanda. Yere yatan futbolcular, vakit geçirmeler… Premier Lig’e geldiğim günden beri top taca çıksın diye kimi vakit dua ediyorum nefes almak ismine. Saliselik taç atışları var. Konum alalım, dinlenelim, nefes alalım yok. Birkaç haftadan daha sonra ben de alıştım. Premier Lig’de kimi maçlarda durunca benim de garibime gidiyor. Niçin duruyor bu futbol diyorum. Türkiye Ligi’ni izliyorum, beğenmemeye başlıyorum. GÖzümüz alıştı Premier Lig’in futboluna.”

‘HOCA BAŞINDA SİSTEMİ OTURTAMADI’

“Başlarda orta alanda bu kadar kalabalık değildik. Bir anda kalabalıklaşma oldu. Hocanın işi sıkıntı. Herkes epeyce düzgün çalışıyor, ligi bilen oyuncular var. Ben de âlâ bir yerden geldiğimi düşünüyorum. Muhakkak bir kalitem olmasa burada yerim olmazdı. Beni de katarsanız orta alanda bir büyüklük var. Hoca da başında sistemi oturtamadı.”

‘ASLANLAR ÜZERE OYNAYACAĞIZ’

“Dünya Kupası’nda olmak istiyoruz ancak Play-Off’a kalan gruplar da daha evvel oynadığımız şiddetli ekipler. Yenilebilirler mi yenilebilirler. Lakin biz de yenilebiliriz. Aslanlar üzere çıkıp oynayacağız”

‘OLMASI MÜMKÜN DEĞİL’

“2 tane play-off maçı oynayacağız. Örneğin İtalya’yla oynuyorsunuz, geçtiniz diyelim, bir daha 1. torbadan Portekiz gelebilir. Bu biraz sıkıntı. Biz zoru severiz. Hollanda’yı 4-2 yeniyoruz, deplasmanda 6-1 yeniliyoruz. Vay aman niye bu biçimde oldu, ulusal futbolcular oynamak istemiyor deniyor. bu biçimde bir şeyin olması mümkün değil. Bütün başarılarımız zorluklarla geliyor. Hollanda yenilse az kalsın 1. oluyorduk. İmkansızdan geldik.”

SKORA KATKI VEREMEDİ

Watford’ın dönem başında satın alma opsiyonuyla birlikte kiraladığı Ozan Tufan, Premier Lig grubunda şu ana kadar skora katkı sağlayamadı. Deneyimli orta saha, Watfrod formasıyla 5 resmi maçta mühlet aldı.

A ULUSAL KADRO’NUN VAZGEÇİLMEZİ

Şimdiki piyasa kıymeti 11 milyon euro olarak gösterilen Ozan Tufan şu ana kadar 65 sefer A Ulusal Futbol Grubu’nun formasını giydi. 26 yaşındaki merkez orta saha bu müsabakalarda 9 gol kaydetti. (Skorer)