Lukaku-Chelsea tansiyonu yükseliyor! Tuchel’den açıklamalar…

Hasan

New member
İngiltere Premier Lig takımlarından Chelsea’nin yıldız forveti Romelu Lukaku, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmış ve Chelsea’de mutsuz olduğunu lisana getirmişti.
Bu gelişme daha sonrasında Chelsea’nin Alman teknik yöneticisi Thomas Tuchel de Liverpool gayreti öncesinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.
“Bundan hoşlanmıyorum”
Kadro içerisinde sakin bir ortama muhtaçlık duyulduğunu belirten Tuchel, “Dürüst olmak gerekirse bundan hoşlanmıyorum zira karışıklığa muhtaçlığımız yok. Sakin bir ortama ve odaklanmaya gereksinimimiz var ve bu yardımcı olmuyor.” dedi.
Lukaku’nun mutsuzlıuğunu fark etmediğini belirten tecrübeli teknik adam, “Onun mutsuz olduğunu hissetmedim. Ben tam zıddını hissediyordum. Bana bunu dün sabah sorsaydın, tam aksisini hissettiğimi söylerdim, bu yüzden bu bir sürpriz ancak bu soru için yanlış şahısım. Bunu konuşacağız ve bunu kapalı kapılar arkasında yapacağız.” diye konuştu.
Kulüp şaşkın
Kendisiyle bir arada ekipteki kimsenin de Lukaku’nun mutsuzluğundan haberdar olmadığının altını çizen Tuchel, “Başarılı olmak için soyunma odasının her vakit ahenk ortasında olması gerekli değil, birbirinizi sevmek zorunda değilsiniz. Bu binadaki hiç kimsenin onun mutsuz olduğunun farkında olduğunu sanmıyorum. Bizi epey şaşırtan da bu. Bu yüzden evvela denetim etmemiz gerekiyor. bu biçimde olması için hiç bir niye nazaranmiyorum. Romelu’nun ne söylemiş olduğini görmek için bekleyeceğim ve daha sonra duruma bakacağız.” tabirlerinde bulundu.