Korkunç Video Florida’da Spor Salonu İçinde Kadının Saldırganla Dövüştüğünü Gösteriyor

Bayan Nashali, Xavier Thomas-Jones ona saldırdığında spor salonunda egzersiz yapıyordu.

Amerikalı bir kadının spor salonunda bir yabancı tarafından saldırıya uğradığını gösteren şok edici bir Haber internette viral oluyor. Fitness modeli ve sosyal medya fenomeni olan kadının, saldırganla cesurca savaştığı görülüyor ve internetin her yerinden büyük beğeni topluyor.

Hillsborough County Şerif Ofisi’nden yapılan açıklamaya göre, 24 yaşındaki Nashali Alma, 22 Ocak’ta Tampa’daki Inwood Park Apartman Kompleksi’ndeki spor salonunda düzenli olarak egzersiz yaparken Xavier Thomas-Jones tarafından saldırıya uğradı.

Bayan Nashali, korkuya kapılmadan kendini saldırgana karşı cesurca savundu ve bu, failin başka bir kadını mağdur etmeye teşebbüs ettikten sonra tutuklanmasıyla sonuçlandı.

Hillsborough İlçe Şerif Ofisi tarafından sosyal medyada yayınlanan bir Haberya göre, Bayan Nashali ilk olarak birinin spor salonuna kapıdan girmeye çalıştığını gözlemledi. Daha sonra kapıyı açtı ve antrenmanına devam etti, ancak kısa bir süre sonra fail Xavier Thomas-Jones yaklaştı ve onu yakalamaya çalıştı. Bayan Nashali’yi yere indirmeye çalışır, ancak Bayan Nashali savaşmaya devam eder. Bir süre mücadele ettikten sonra, saldırgan sonunda onun cesareti karşısında pes etti.

“Bana yaklaşır yaklaşmaz onu ittim. ‘Abi ne yapıyorsun? 24 yaşındaki Nashali Alma, spor salonunun diğer tarafında,” dedi Hillsborough County Şerif Ofisi tarafından Instagram’a gönderilen Haberda.

Bayan Nashali, “Benim tavsiyem asla pes etmemek olacaktır, Ailem bana hayatta hiçbir şeyden asla vazgeçmememi söyledi ve bu, onunla savaşırken hep aklımda tuttuğum bir şeydi,” dedi Bayan Nashali.

Bayan Nashali, Instagram sayfasında birkaç egzersiz Habersu bulunan düzenli bir spor salonu müdavimi ve sosyal medya etkileyicisidir.

Günün Öne Çıkan Videosu

Delhi Buzdolabı Cinayeti: Goa Planları, CCTV, Düğün Şenlikleri ve Diğer Detaylar