İlk Kez Ev Alanlar Yeni Evin Duvarlarında Sürünen Yılanlar Buldu

Bayan Hall, duvardaki bir yarıkta kapının yanında kıvrılmış yılanlar gördüğünü söyledi.

İlk kez ev satın alan 42 yaşındaki Amber Hall, Colorado’daki dört yatak odalı, iki banyolu evine girdiğinde, beklenmedik misafirler beklemiyordu. Hayalindeki evin “şaşırtıcı derecede büyük” ile dolup taştığını keşfetti.

Amber Hall ile etkileşim içinde Kanal Denver7 yeni evini ayırttığında, evde bir yılan ini olduğundan haberi olmadığını söyledi. Bayan Hall, garajının arkasındaki kapıya atıfta bulunarak, “Yüklerini boşaltmaya çalışıyordum ve köpeğim çömeldi ve gerçekten yavaş yavaş buraya doğru yürümeye başladı” dedi. “Neye baktığını görmek için örümcek falan olduğunu düşünerek geldim ve tam burada iki küçük delik vardı ve duvarda yılanların kaydığını gördüm. Bu yüzden paniğe kapıldım.”

Bayan Hall, duvardaki bir yarıkta kapının yanında kıvrılmış yılanlar gördüğünü söyledi. Bayan Hall, ilk yılanın 10 gün önce bulunduğunu ve o zamandan beri toplam 10 yılanın ortaya çıktığını söyledi.

Denver7’ye “Şok edici derecede büyük. Tüm araştırmalardan sonra, herkes onların bir tür jartiyer yılanı olduğunu söylüyor. Ama aynı zamanda kimsenin jartiyer yılanını bu kadar büyük görmediği konusunda da uyarıda bulunuyorlar” dedi. “Eşyalarımı açamıyorum çünkü kesinlikle kutuların içinde veya altında yılanlar olmasından korkuyorum… Sanki yatağa giriyorsun ve çarşaf ayağına falan sürse hemen yırtıyorsun. İçinde hiçbir şey olmadığından emin olmak için örtüleri çıkarın veya yataktan fırlayın.”

Kadın sürüngenlerden kurtulmak için bir yılan avcısı tuttu ve şimdiye kadar yılanları temizlemek için yaklaşık bin dolar harcadı.

Hall, “Onları ilk bulan kişi benmişim gibi hissetmiyorum,” dedi, “Ama kimsenin onların orada olduklarını bildiğini söyleyeceğini sanmıyorum.”

Bayan Hall tüm yetişkin hayatını bu evi satın almak için para biriktirmekle geçirdi ve şimdi bundan zevk alamıyor. Aile tuvaletten yılan çıkar korkusuyla tuvalete gitmeye bile korkuyor.

Kadın, “Ölüm korkusu yaşıyorum” dedi.

Kadın, bir haşere kontrol uzmanının kendisine yılanlardan bazılarının mülkte – muhtemelen evin altına gizlenmiş bir inde – büyük boyutlarına dayanarak en az iki yıldır yaşadıklarını söylediğini söyledi. Bayan Hall, evde yılanları ilk gören kişinin kendisi olduğundan şüphe duyduğunu söyledi.