Cristiano Ronaldo’dan öfkeli bildiri

MizahSarrafi

Active member
Ballon d’Or galasına katılmama sonucu alan Cristiano Ronaldo, Instagram hesabından France Football tertibine reaksiyon gösterdi.

Ronaldo yaptığı paylaşımla France Football Genel Yayın Direktörü Pascal Ferre’nin kelamlarını amaç aldı.

-Cristiano Ronaldo yaptığı açıklamada;

“Pascal Ferre palavra söylemiş oldu. Kendini ve çalıştığı yayının tanıtımını yapmak için adımı kullandı” diyen 36 yaşındaki yıldız, “Bu kadar itibarlı bir mükafattan sorumlu kişinin, Fransa Futbolu’na ve Ballon d’Or’a her vakit hürmet duyan birine hürmet duymadan bu türlü palavra söylemesi kabul edilemez. Ve bugün bir daha palavra söylemiş oldu, galada olmadığımı, var olmayan bir karantinayla haklı çıkardı.

Pascal Ferre, Lionel Messi’den daha epeyce Ballon d’Or alarak futbolu bırakmak istediğime dair palavralar söylemiş oldu. Kendi ismini yaymak için beni kullandı. bu biçimde bir palavra kabul edilemez. Mesleğimin en büyük hırsı profesyonel futbolcu olmak isteyenlere örnek olmak ve adımı dünya futbolu tarihine altın harflerle yazdırmak. Mesleğimin başından beri sportmenlik ve Fair-Play’e itina gösteririm. Kazananları her vakit tebrik ederim. Bütün odak noktamı Manchester United’la dönemin kalanına çevirdim. Gerisi? Umurumda değil.” tabirlerini kullandı.

Pascal Ferre ne demişti?

“Cristiano’nun tek bir gayesi var, o da Messi’den daha fazla Ballon d’Or mükafatı ile emekli olmak. Biliyorum zira bana söylemiş oldu.”

http://instagr.am/p/CW3mpkfgtn8/