CCTV'de, UP İş Adamı Kavga Sonrası Adamı 5 Yıldızlı Otelin Terasından Aşağı İtiyor

Şans eseri:

Uttar Pradesh'te bir işadamının, oğluyla tartışan bir adamı, beş yıldızlı bir otelin terasından itmesiyle düğün öncesi parti şiddete dönüştü. Pazar günü erken saatlerde meydana gelen tüyler ürpertici olay, Bareilly'deki otele kurulan güvenlik kamerasına yansıdı. Karelerden birinde mağdurun, terastan atılmadan birkaç dakika önce sanığın ayaklarına dokunduğu görülüyor.

Sağlık sektöründe çalışan bir işadamı olan kurban Sarthak Agrawal'ın durumu kritik olarak bir tıp fakültesine kabul edildi.

Kurban, partiye katılmak için aralarında Bay Agrawal'ı terastan atan babası Ridim Arora'nın da bulunduğu arkadaşlarıyla birlikte otele gitmişti. Kısa süre sonra aralarında çıkan tartışma, saat 02.00 sıralarında kavgaya dönüştü. Ridim daha sonra tekstil iş adamı olan babası Sanjeev Arora'yı olay yerine çağırdı.

Görüntülerde, Sanjeev Arora kareye girmeden önce iki grup arasında hararetli bir tartışma görülüyor. Bay Agrawal'ın ayaklarına dokunduğu görüldü, ardından Bay Arora onu yakasından yakaladı, tokatladı ve ardından onu otelin terasından itti. Burada da durmuyor, ardından yanında duran adama dönüp onu dövüyor.

Sarthak Agrawal'ın babası Sanjay Agrawal, sanıkla herhangi bir bağlantısı olduğunu reddederek, “Ne oğlumun ne de benim bu insanların kim olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yok” dedi.

İlk Bilgilendirme Raporunda sanıkların sarhoş olduğu ve herhangi bir provokasyon olmaksızın mağdura saldırdığı belirtildi. Olayla ilgili olarak ağır zarara yol açan saldırı olayı kaydedildi.