Casemiro: Mourinho beni Cristiano Ronaldo olduğuma inandırdı

MizahSarrafi

Active member
Manchester United’ın yaz transfer devrinde Real Madrid’den transfer ettiği Brezilyalı orta saha oyuncusu Casemiro, Jose Mourinho ile çalıştığı kısa müddet içerisinde Portekizli teknik yöneticinin gelişmenine yaptığı katıya vurgu yaptı. Mourinho’nun kendisine daha fazla güvenmesini sağladığını belirten Casemiro, Portekizli çalıştırıcıyı övdü.

Casemiro ne söylemiş oldu?

“Mourinho ile kısa bir süre çalışma fırsatı bulduk. Bana beni tanıdığını ve beni sevdiğini söylemiş oldu. Dünyanın en düzgün orta saha oyuncusu olacağımı söylemiş oldu ve bu benim içim fazlaca kıymetliydi. Soyunma odasında o kadar büyük bir inançla doldum ki odadan Cristiano Ronaldo olduğuma inanarak ayrıldım. Bana verdiği güçten daha sonra onun dünyanın en güzeli olduğuna inanmaya başladım. Hissettirdiği güç inanılmaz seviyedeydi”

Real Madrid’de geçirdiği mühlet boyunca beş kere Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşayan Casemiro, toplamda 18 büyük kupa kazandı. Bu mühlet zarfında Zinedine Zidane ve Carlo Ancelotti üzere farklı teknik yöneticilerle çalışan Casemiro, çalıştığı çabucak her teknik yöneticinin vazgeçilmezi oldu ve kulüpten bir Real Madrid efsanesi olarak ayrıldı.(Goal.com)