Bollywood Film İşinde Suniel Shetty

Bay Shetty’nin gönderisi 40.000’den fazla tepki topladı.

Bollywood oyuncusu Suniel Shetty Pazartesi günü, çok beklenen “Hera Feri 3” “nihayet oluyor”. Filmde Shaam rolünü canlandıran Mr Shetty, LinkedIn’e giderek filmin çekimlerinin başladığını duyurdu.

“Demek Hera Pheri 3 sonunda oluyor! Pareshji ve Akki ile tekrar sette olmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Her güzel şey gibi, bu da biraz zaman aldı, ama sonunda bu soruya bir yanıt almak beni rahatlattı!” oyuncu, paylaşımında şunları yazdı.

Bay Shetty ayrıca filmlerin nasıl finanse edildiği, üretildiği ve gösterime girdiği ve nasıl para kazanıldığı hakkında da konuştu. “Film işi çok farklı değil. Burada film işinin tamamını açıklamak onu fazla basitleştirmek olur. Ama iyi bir senaryoya, bir dizi oyuncuya ve bir yönetmene sahip olmanın kelimenin tam anlamıyla sadece başlangıç noktası olduğunu söyleyelim” diye yazdı. .

Ayrıca, bir filmin gişe gelirlerinden dijital ve uydu haklarına ve müziğe kadar çeşitli gelir kaynaklarını açıklarken Bay Shetty, herhangi bir işletmenin başarılı olabilmesi için birkaç faktörün olduğunu söyledi – iyi bir fikir, kapsamlı bir pazar araştırması, sağlam bir iş plan, yetenekli ekip, doğru zamanda finansman ve güçlü dağıtım ağı.

“Film işi çok farklı değil. Burada film işinin tamamını açıklamak onu fazla basitleştirmek olur. Ama iyi bir senaryoya, bir dizi oyuncuya ve bir yönetmene sahip olmanın kelimenin tam anlamıyla sadece başlangıç noktası olduğunu söyleyelim.” açıkladı.

Öyleyse Oku| “Her Şey Mistik”: Meksika Devlet Başkanı Elf Olduğunu İddia Ettiği Kişinin Fotoğrafını Paylaştı

the ‘mülteci’ aktör, filmlerin dağıtımını yapımcılar, dağıtımcılar ve sergileyenler gibi birkaç katmanı içeren karmaşık bir süreç olarak adlandırdı. “Bir film yapıldıktan sonra, bir stüdyo tipik olarak ya dağıtım haklarını bir dağıtımcıya satar ya da komisyon bazında bir distribütör atar; bu dağıtımcı, daha sonra sinema sahiplerinden ekranları güvence altına almaktan, şartları müzakere etmekten ve filmi sinemalarda gösterime sokmaktan sorumludur. gişe koleksiyonlarından,” diye yazdı LinkedIn’de.

Bay Shetty ayrıca filmlerden para kazanmanın çeşitli yollarından da bahsetti. “Yerli ve uluslararası #BoxOffice koleksiyonları birincil olanlardır” dedi. Ayrıca müzik haklarının bir diğer önemli gelir kaynağı olduğuna işaret ederek, “#MusicRights da bir diğer önemli gelir kaynağı. Genellikle bir #musiclabel’e satılır ve bu şirketler de dinleme, lisanslama, dijital reklam gelirleri vb. kanallardan gelir elde eder. …”

Oyuncu, “33 yıl ve 125 film sonra her şeyi çözmüş değilim, ama bunda daha iyi olmaya devam edeceğim,” diye sözlerini bitirdi aktör.

Günün Öne Çıkan Videosu

Manish Sisodia’nın Tutuklanması: Siyasi Etki