Başbakan Narendra Modi’nin Kongresinde Priyanka Gandhi Vadra, Beni 91 Kez Suistimal Etti

Priyanka Gandhi Vadra, Bu kamusal yaşam ve insan böyle şeylere katlanmak zorunda, dedi.

Jamkhandi (Karnataka):

Kongre Genel Sekreteri Priyanka Gandhi Vadra Pazar günü Başbakan Narendra Modi’nin sözlü tacizle ilgili açıklamasına tepki göstererek, kişinin bu tür saldırılara kamusal yaşamda adım atması gerektiğini söyleyerek tepki gösterdi ve ona “almaya hazır” olan kardeşi Rahul Gandhi’den öğrenmesini tavsiye etti. vatan uğruna bir mermi”.

Parti başkanı Mallikarjun Kharge’nin kendisine ‘zehirli yılan’ lafı atması üzerine Kongre’yi hedef alan Başbakan Modi Cumartesi günü, parti ve liderlerinin kendisine 91 kez farklı türde tacizlerde bulunduğunu söyledi.

Bagalkote semtinde halka açık bir toplantıda Bayan Vadra, Başbakan’ın açıklamasını yorumlayarak şunları söyledi: “En azından onlar (91 taciz) bir sayfaya sığıyor; eğer onların aileme yaptıkları tacizlere bakarsanız ve biz bir şeyler yapmaya başlarsak. Bu konuda kitap üstüne kitap yayınlayacağız” dedi.

“Son iki-üç gündür gördüklerim garip. Birçok Başbakan gördüm, Indira ji (Indira Gandhi), bu ülke için kurşun yedi. Rajiv Gandhi’yi gördüm, hayatını bunun için feda etti. PV Narsimha Rao ve Manmohan Singh’in bu ülke için çok çalıştığını gördüm” dedi.

“Ama o (Modi), karşınıza çıkıp tacize uğradığını haykıran gördüğüm ilk Başbakan. Sizin kederinizi dinlemek yerine buraya geliyor ve size (sorunlarını) anlatıyor.” Başbakan Modi ile alay ederek, ofisindeki birinin halkın sorunları hakkında değil, Başbakan’ı defalarca taciz edenlerle ilgili bir liste yaptığını söyledi.

“Cesur ol Modi ji. Ağabeyim Rahul Gandhi’den öğren. Ağabeyim bu ülkenin iyiliği için kurşun yemeye hazır olduğunu söylüyor, sadece suistimal etmek için değil. Kurşun ya da bıçakla bıçaklama,” dedi Bayan Vadra.

“Modi ji’den korkmayın, bu kamusal yaşam ve insan böyle şeylere katlanmak zorunda. Cesur olmak ve ilerlemek gerekiyor.” Bir şey daha öğrenirsen iyi olacak: Halkın sesini dinle.”

()