Abdullah Jama Telli Turgutluspor’da

MizahSarrafi

Active member
Futbola SV Top altyapısında başlayan ve sırasıyla FC Uden, Berghem Sport, Osmaniyespor FK, Düzcespor, Karaman FK ve Afyonspor formaları giyen 26 yaşındaki orta saha oyuncusu Abdullah Jama Telli, TFF 2. Lig ve 3. Lig’de toplam 40 maçta forma giyerken 5 sefer gol sevinci yaşadı. Deneyimli oyuncu bugün Turgutluspor tesislerinde düzenlenen imza merasiminde kırmızı-siyahlı formayı giyerek resmi mukaveleye imza attı.

İmza merasimi daha sonrası konuşan Abdullah Jama Telli, “Turgutluspor üzere büyük ve maksatları olan bir topluluğa geldiğim için epey memnunum. Bana güvenen ve burada olmama sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Ekip arkadaşlarım ile birlikte Turgutuspor’umuzun başarısı için alanda canla başla çalışacağım. Muahede her iki taraf ortasında iyisi olsun” dedi.

Abdullah Jama Telli’yi takımlarına kattıkları için keyifli olduklarını belirten Turgutluspor Futbol Şube Sorumlusu Hasan Eğilmez ise “Telli, deneyimli bir oyuncu, gücümüze güç katacağından hiç kuşkum yok. Muahede her iki taraf ortasında iyi ve uğurlu olsun. Kendisine muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

İHA