Biz Kimiz ?

360° DİJİTAL İLETİŞİM AJANSI

İşimiz sadece web tasarım değil. Burası 360° dijital iletişim ajansı. Projelerimizde strateji, kullanıcı deneyimi, tasarım, yazılım, sosyal medya ve seo ekipleri en başarılı işi çıkarmak için tek vücut olarak çalışır. Web tasarım, iyi yaptığımız işlerden sadece birisi…

20 yıldır dijital reklam sektöründe olan Bigrafikir, dijital pazarlama stratejisi oluştururarak ve uygulayarak şirketlerin/organizasyonların büyümesini sağlayan dijital medya ajansıdır. Belirli bir müşteri kesmine hizmet etmeyi anlamsız gören ve hizmet alanlarımızda e-ticaret sitesi, rent a car sitesi, mobil uygulama, emlak yazılımları, kurumsal arayüz gibi yazılım hizmetlerine ek olarak; yazılım sonrası reklam çalışmaları, seo danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı hizmetlerini de sunmaktayız. Bunların yanısıra güçlü grafik çalışmaları ile gerek sosyal medya gerekse web sitenizde kullanmak için ihtiyacınız olan görsel çalışmalarınız içinde hizmetlerimiz bulunmakta.

Adımızı GRAFİK ve FİKİR kelimelerinden oluşturduk. Çünkü hizmet sunduğumuz dijital dünyada öne çıkmak için farklılık yaratmanın gerekliliğine inanıyoruz. Onlarca marka ve mecra içinden öne çıkmak için de dikkat çekmek gerektiğini biliyoruz. Bu anlamda dikkat çekmek ve insanları şaşırtma konusunda akla ilk gelen “Fikir” kavramını ismimiz içinde barındırıyoruz.

Bizler geleneksel ve yeni bütün iletişim yöntemlerini “dijital platformda” bir araya getirerek hizmet sunan bir ajansız. A’dan Z’ye tüm kuşakları anlayan, bu sebeple de yeri geldiğinde 80’ler nesli olup “Atan alır beyler” diyebilen, yeri geldiğinde ise Y kuşağına uyup “Dropları Loot” edebilen bir avuç dinamik kişiyiz.

1.

“Çözüm bulun” yerine “Çözüm olalım” diyen

2.

“Kraker de yerim, Pesto soslu polenta yatağında pirzola da” açık fikirliliğini benimseyen

3.

“Biri olmadan diğer taraf eksik kalır” düşüncesiyle geniş çerçeveden bakabilen

4.

“Bu eksiği tamamlasak ne de güzel olur?” heyecanını yaşayan

Her mecra, platform ve kişiyle entegrasyonunu tamamlamış deneyimli bir ekibiz.

Bizi sizler yarattınız. Şimdi biz de sizi baştan yaratacağız.

Ayşenur DEMİRKIR

Pazarlama Müdürü

Yiğit ESKİÇIRAK

Grafik Tasarım / Web Tasarım

Uğur İBRAHİMBAŞ

Firma Sahibi

DİGİTAL DÜNYA'DA GERÇEK
GÜCÜNÜZÜN FARKINA VARIN

0
YILLIK DENEYİM
0 +
GERÇEKLEŞEN PROJE
0 %
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ